התפקדתי. מה עכשיו?

מצוין! קנית לך השפעה עצומה! עכשיו רק צריך לדעת איך להתשמש בה – ויש מגוון דרכים לכך. בחלק זה של האתר תמצא מספר מקורות מידע, קישורים, וכן מידע על קבוצות וארגונים שפועלים בתוך המפלגות. אנו ממליצים לך להצטרף לקבוצות בעלות אג'נדה מתאימה לך, ולפעול כחלק מקבוצה. כמו-כן, אנו ממליצים לקרוא עוד ולהבין את השיטה. לצורך כך אנו מביאים כאן מספר כלים וקישורים על מנת לסייע באיתו המידע.

קבוצות וארגונים

בשנים האחרונות קמו מספר קבוצות וארגונים הקוראים להתפקדות למפלגות לקידום מטרות שונות. תנועת מתפקדים שמה לה למטרה לקדם שיתופי פעולה בין קבוצות אלו.
לחצו כאן לדף הקבוצות והארגונים הפעילים במפלגות השונות.

כלים נוספים

בימים אלה אנו עובדים על כלים נוספים שיסייעו לכם לדעת יותר, ולבחור טוב יותר. רוצים לעזור לנו? יש לכם ידע בתכנות ו/או עיצוב גרפי? פנו אלינו ל-info@mitpakdim.co.il.

מקורות מידע נוספים

כנסת פתוחה
כנסת פתוחה הוא אתר שחושף את נתוני הכנסת. האתר מציג את פעילות חברי הכנסת בהצבעות המליאה, הצעות חוק, פעילות בועדות ועוד. האתר מכיל מידע מקיף ועדכני, והינו כלי מצויין לכל מי שרוצה לדעת מה עושים נבחרי הציבור שלו.
לחצו כאן למדריך כיצד מתפקדים יכולים לנצל טוב יותר את המידע באתר כנסת פתוחה.

התקציב הפתוח
אתר שפורט לפרטים את תקציב המדינה, מציג את סעיפי התקציב השונים ואת חלוקת הכסף. האתר מאגד נתונים באופן ויזואלי ברור ומאפשר מבט עמוק אל תוך אחד הנושאים הסבוכים ביותר בחקיקה ובממשל בישראל – תקציב המדינה.

הסדנא לידע ציבורי
הסדנא לידע ציבורי היא עמותה שעוסקת בפיתוח כלים טכנולוגיים להנגשת מידע ציבורי. הסדנא היא המקור לפרוייקטים כנסת פתוח והתקציב הפתוח, וכן פרוייקטים מעניינים נוספים. אנשי הסדנא הם אנשי תוכנה, פיתוח ועיצוב מוצר שעוסקים במלאכתם בהתנדבות על מנת לאפשר גישה נוחה וברורה יותר למידע ציבורי שלעיתים קשה מאוד להשיגו או להבינו.